Partnerské focení

Partnerské focení

Kde: Partnerské focení může probíhat venku, nebo v ateliéru. Záleží, jak hodně intimní fotografie chcete. Venku fotím nejčastěji na loukách a v lesích kolem Ostravy. Krásné parky jsou také v okolních obcích. Záleží na ročním období a místě, co zrovna nabízí. Zajímavé snímky vznikají i ve městě, nebo na zpevněných plochách, ne každý se rád brodí trávou. Konkrétní lokalitu vybírám dle vašich potřeb a přání.

Doprava: Záleží na výběru místa. Pokud budeme fotit venku, pak si den předem domluvíme, zda focení s ohledem na počasí platí, či nikoliv. Na domluvené místo se dopravíme každý svým způsobem. Jezdím na místo dříve, abych zkontrolovala, zda je vše v pořádku a můžeme se pustit do focení. V případě, že zvolíte ateliér Fotim-lidi, nachází se na ulici Martinovské 3244/42 v Ostravě Martinově, v administrativní budově Ekova Electric (bývalé dílny dopravního podniku). Můžete sem dojet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou zde linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58).

Co si vzít s sebou: Vezměte si jednoduché jednobarevné oblečení, ve kterém je vám dobře a které vás vystihuje. V případě, že budeme fotit venku, počítejte s tím, že se budete převlékat v terénu. Vezměte si deku na rozložení oblečení a na to, aby jste se na dece převlékli. Nějaké pití, kosmetiku, pokud používáte, hřeben, lak na vlasy (občas vítr fouká více než by si fotograf přál). Oblečení, prosím, laďte do dvou maximálně třech barev. Je vhodné ho se mnou konzultovat předem. Slušivé jsou šaty, košile, jednobarevná trika v kombinaci s džíny. Na podzim se hodí zase jednobarevné svetry v teplých odstínech a výraznou strukturou. Vyhněte se lesklým bundám a trikům s nápisy. Je dobré se podívat ven z okna a řídit se aktuálními barvami přírody. Hodně vám napoví, co se bude hodit na focení.

Získáte: 12 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes www.uschovna.cz (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 8, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2200,- Kč s DPH (ve vzdálenosti nad 20 km od ateliéru cestovné 9 kč/km)

Partnerské focení

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (fotoplátno) nebo zpracování fotoknihy.