Děti do 10 dnů po narození ateliér

Kde: Nově narozené děti ve věku do 10 dnů fotím v ateliéru. Ateliér Fotím-lidi je na ulici Martinovská 3244/42 v Ostravě Martinově, administrativní budova Ekova Ostrava (bývalé Dílny dopravního podniku). Je možné se rovněž domluvit na focení u vás doma (zde si účtuji příplatek 700,- Kč)

Doprava: Můžete sem přijet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou zde linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58). Focení v ateliéru je možné po dohodě i o víkendu. Upozorňuji, že ateliér je v horním patře bez výtahu. Vše potřebné bude nutné vynést nahoru.

Co si vzít s sebou: Oblečení rodičů a miminka nejlépe sladěné do dvou, maximálně třech barev. Pro pány je dobré mít jednoduchou černou nebo bílou košili, nebo černé či bílé tričko. Maminky mohou mít šaty. Doporučuji přijet v oblečení, které není určeno pro focení. Při manipulaci s miminkem může dojít k ublinknutí nebo počůrání, takže je vhodné být v něčem, kde to nevadí. Dovezte si zásobu 5 – 8 jednorázových plínek, a pak také látkové pleny na utírání pusinky. Pokud nejste proti používání dudlíku, prosím vezměte jej s sebou. Může se nám hodit při zklidňování miminka. Vhodné je zkonzultovat oblečení předem.

Dobré je mít také vlastní hřeben. Miminka fotím nahá nebo ve stylizovaném oblečení barevně sladěném s rekvizitami. Připravte si oblečky, které nejsou hodně vzorované a hlavně na miminku příliš neplandají. Při focení miminek je nejdůležitější trpělivost. Muži, ať si klidně vezmou něco na čtení. U miminek je potřeba respektovat jejich potřeby. Focení se může protáhnout i na 3 hodiny.

Získáte: 15 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes uschovna.cz (záleží na domluvě). Budou zde záběry jednak samotného miminka a pak záběry s vámi. Z těchto snímků si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2500,- Kč s DPH

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku nebo zpracování fotoknihy.