Generační focení

Generační focení

Kde: Generační focení vystihuje atmosféru vašeho rodu. Silné snímky vznikají například, když se fotí jen mužská nebo jen ženská linie a to od nejmenších po nejstarší v rodu. Fotografie tvořím jak v ateliéru, tak venku a mohou být tematicky laděné. Venku fotím nejčastěji na loukách a v lesích kolem Ostravy. Krásné parky jsou také v okolních obcích. Záleží na ročním období a místě, co zrovna nabízí. Zajímavé snímky vznikají i ve městě, nebo na zpevněných plochách, ne každý se rád brodí trávou. Konkrétní lokalitu vybírám dle vašich potřeb a přání.

Doprava: Záleží na výběru místa. Pokud budeme fotit venku, den předem si potvrdíme předem domluvený termín focení s ohledem na počasí. Na domluvené místo se dopravíme každý svým způsobem. Jezdím na místo dříve, abych zkontrolovala, zda je vše v pořádku a můžeme se pustit do focení. V případě, že budeme fotit u vás, potřebuji znát přesnou adresu. V případě, že zvolíte ateliér Fotim-lidi, nachází se na ulici Martinovské 3244/42 v Ostravě Martinově, v administrativní budově Dílen dopravního podniku. Můžete sem dojet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou sem linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58). Důležité upozornění! Ateliér je ve třetím patře budovy bez výtahu. V případě, že mají nejstarší v rodu již problém se schody, budeme raději volit jiné dostupnější místo, než je ateliér.

Co si vzít s sebou: Na tyto fotografie je nejlepší klasika, tedy muži košile a ženy šaty. Vše v jednoduchém stylu, pokud možno barevně vyvážené. Nějaké pití, kosmetiku, pokud používáte, hřeben, lak na vlasy (občas vítr fouká více, než by si fotograf přál). Oblečení prosím laďte do dvou maximálně třech barev. Je vhodné ho se mnou zkonzultovat předem. Na podzim se hodí zase jednobarevné svetry v teplých odstínech a výraznou strukturou. Vyhněte se lesklým bundám a trikům s nápisy. Je dobré se podívat ven z okna a řídit se aktuálními barvami přírody. Hodně vám napoví, co se bude hodit na focení.

Získáte: 12 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes www.uschovna.cz (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 8, jejichž tisk o velikosti 15×20 máte v ceně focení.

Cena: 2000,- Kč s DPH (ve vzdálenosti nad 20 km od ateliéru cestovné 9 kč/km)

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (fotoobraz, fotokalendáře) nebo zpracování fotoknihy.