Hobby focení

Hobby focení

Kde: Hobby focení zachycuje aktivitu, která je vám blízká a kterou máte rádi. Hobby focení je možné fotit jak v ateliéru, tak i venku nebo v interiéru, který si zvolíte. Venku fotím nejčastěji na loukách a v lesích kolem Ostravy. Krásné parky jsou také v okolních obcích. Záleží na ročním období a místě, co zrovna nabízí. Zajímavé snímky vznikají i ve městě, nebo na zpevněných plochách, nebo prostě tam, kde své hobby provozujete. Konkrétní lokalitu vybírám po konzultaci s vámi, dle vašich potřeb a přání.

Doprava: Záleží na výběru místa. Pokud budeme fotit venku, pak si den předem domluvíme, zda focení s ohledem na počasí platí, či nikoliv. Na domluvené místo se dopravíme každý svým způsobem. Jezdím na místo dříve, abych zkontrolovala, zda je vše v pořádku a můžeme se pustit do focení. V případě, že budeme fotit v místě vaší aktivity, potřebuji znát přesné místo a případně mít povolen vstup do objektu pokud není veřejně přístupný. V případě, že jste třeba šachista a zvolíte můj ateliér, tak ten se nachází na ulici Martinovské 3244/42 v Ostravě Martinově, v administrativní budově Dílen dopravního podniku. Můžete sem dojet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou zde linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58).

Co si vzít s sebou: Zde je vždy nutná konzultace, protože jinak se bude fotit jogín a jinak motorkář. Domluvíme se nejlépe telefonicky nebo emailem, co si vzít sebou. V případě, že budeme fotit venku, počítejte s tím, že se asi budete převlékat v terénu. Vezměte si, prosím, deku na rozložení oblečení a na to, aby jste se na dece převlékli. Nějaké pití, kosmetiku, pokud používáte, hřeben, lak na vlasy (občas vítr fouká více, než by si fotograf přál). Pokud to nějak nesouvisí s vaším hobby, vyhněte se lesklým bundám a trikům s nápisy. Je dobré se podívat ven z okna a řídit se aktuálními barvami přírody. Hodně vám napoví, co se bude hodit na focení. Hobby focení je vždy zajímavé.

Získáte: 15 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes uschovnua.cz(záleží na domluvě). Z těchto patnácti záběrů si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2300,- Kč s DPH (ve vzdálenosti nad 20 km od ateliéru cestovné 9 kč/km)

Hobby focení

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (fotoobraz, fotokalendář aj.) nebo zpracování fotoknihy.