Dětské foto ateliér

Dětské foto ateliér

Kde: Ateliér Fotím-lidi ulice Martinovská 3244/42 v Ostravě Martinově, administrativní budova Ekova Electric Ostrava (bývalé Dílny dopravního podniku).

Doprava: Můžete dojet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou sem linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58). Focení v ateliéru je možné po dohodě i o víkendu. 

Co si vzít s sebou:  Určitě vezměte dětem jejich oblíbenou hračku. Je jedno jaká je. Potěší je, že se s ní mohou vyfotit. Nejčastěji se děti fotí u příležitosti narozenin. Malým dětem je dobré vzít i náhradní oblečení, opět sladěné do dvou, maximálně třech barev. V ateliéru jsou rekvizity, které používám podle tématu focení. Dobré je také vzít dětem malé občerstvení. Nakrájené kousky ovoce nebo něco co mají rády, ale pozor na dobroty, od nichž se děti snadno ušpiní – čokoláda, jogurty a podobně. Kávu, čaj nebo vodu vám ráda nachystám.

Získáte: 15 profesionálně zpracovaných záběrů z focení vaší dcery nebo syna v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes uschovna.cz (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2300,- Kč s DPH

Dětské foto ateliér

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (kalendář, nebo fotoplátno) nebo zpracování fotoknihy.