Těhotenské focení venku

Těhotenské focení venku

Kde: Nejčastěji fotím na loukách a v lesích kolem Ostravy. Krásné parky jsou také v okolních obcích. Záleží na ročním období a místě, co zrovna nabízí. Zajímavé snímky vznikají i ve městě, nebo na zpevněných plochách, protože ne každý se rád brodí trávou. Konkrétní lokalitu vybírám dle vašich potřeb a přání. Většinou se snažím vybrat místo v blízkosti vašeho bydliště, tak aby byl dojezd na lokalitu pro vás komfortní.

Doprava: Den předem si potvrdíme předem stanovený termín focení s ohledem na počasí, zda platí, či nikoliv. Na domluvené místo se dopravíme každý svým způsobem. Jezdím na místo dříve, abych zkontrolovala, zda je vše v pořádku a můžeme se pustit do focení.

Co si vzít s sebou: Určitě si vezměte s sebou pití a nějaké drobné občerstvení. Přece jen krmíte dva :-). Počítejte s tím, že se budete převlékat a fotografické pozice budou i na zemi, proto je nutná nějaká deka pod sebe. Oblečení, prosím, laďte do dvou, maximálně třech barev. Je vhodné ho se mnou zkonzultovat předem. Slušivé jsou například košile pro všechny členy rodiny stejné. nebo jednobarevná trika v kombinaci s džíny. Těhotným ženám velmi sluší splývavé dlouhé šaty. Nosíte-li ráda klobouk, určitě ho dokážeme také zapojit do focení. Na podzim se hodí zase jednobarevné svetry v teplých odstínech a výraznou strukturou. Vyhněte se lesklým bundám a trikům s nápisy. Je dobré se podívat ven z okna a řídit se aktuálními barvami přírody. Hodně vám napoví, co se bude hodit a co ne.

Získáte: 20 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes úschovnu (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2500,- Kč s DPH (ve vzdálenosti nad 20 km od ateliéru cestovné 9 kč/km)

Těhotenské focení venku

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (fotoplátno, aj.) nebo zpracování fotoknihy.