Laskavé focení


Laskavé focení pro ženy, které chtějí zažít radost z vlastního těla

Nezbytný prolog: Principem laskavého focení je najít cestu k tomu, že vaše tělo je místo, kde se potřebujete cítit dobře. Místo, o které se můžete ve svém životě pevně opřít a také váš osobní chrám, kterému je dobré věnovat pozornost. Málokterá žena tak byla vychována a proto jsme ke svému tělu spíše kritické, než laskavé.  Není mým cílem vás dokonale vyretušovat a vytvarovat za pomocí Photoshopu a vytvořit vám falešný obraz o vás samotných.  Cílem focení je najít společně s vámi, kde ve vašem těle bydlí krása a kam si pro ni kdykoliv sáhnout :-).

Kde: V ateliéru Fotim-lidi na ulici Martinovská 3244/42 v Ostravě Martinově, v administrativní budově Dílen dopravního podniku. Můžete sem dojet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou sem linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58).

Co si vzít s sebou:  Doneste si černou i bílou variantu pěkného, nejlépe nového spodního prádla, případně lehkou košilku nebo župánek. Je vhodné mít s sebou také vlastní teplejší župan a papuče na čas, kdy se třeba chystá nová scéna. Mám k dispozici volné látky, do kterých vás naaranžuji  a vytvořím různé náhledy na vaše tělo. Je dobré si vzít jednoduché šperky, které můžeme také do focení zapojit. Kosmetiku, na kterou jste zvyklé a hřeben, případně gumičky či sponky pokud je potřebujete ke zkrocení vlasů. Ráda s vámi proberu před focením co si sebou vzít telefonicky nebo emailem, je to nedílná součást laskavého focení.

Získáte: 10 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes úschovnu (záleží na domluvě).

Cena: 2200,- Kč s DPH

Laskavé focení