Rodinné focení venku

Rodinné focení venku

Kde: Nejčastěji fotím na loukách a v lesích kolem Ostravy. Krásné parky jsou také v okolních obcích. Záleží na ročním období a místě co zrovna nabízí. Zajímavé snímky vznikají i ve městě nebo na zpevněných plochách. Ne každý se rád brodí trávou. Konkrétní lokalitu vybírám dle vašich potřeb a přání. Pro rodinu s více dětmi je focení venku svobodnější a volnější než focení v ateliéru. Většinou se snažím vybrat místo v blízkosti vašeho bydliště tak, aby byl dojezd na lokalitu pro vás komfortní.

Doprava: Den předem si domluvíme, zda focení s ohledem na počasí platí, či nikoliv. Na domluvené místo se dopravíme každý svým způsobem. Jezdím na místo dříve, abych zkontrolovala zda je vše v pořádku a můžeme se pustit do focení.

Co si vzít s sebou: Určitě si vezměte s sebou pití a nějaké dobroty pro děti. Je dobré mít nějakou odměnu za to, jak jim focení jde. Snažím se z focení udělat zábavu a kolikrát i děti samy vymyslí nějakou pózu, která je zajímavá. Oblečení, prosím, laďte do dvou, maximálně třech barev. Je vhodné ho se mnou zkonzultovat předem. Slušivé jsou například košile pro všechny členy rodiny stejné. Nebo jednobarevná trika v kombinaci s džíny. Na podzim se hodí zase jednobarevné svetry v teplých odstínech a výraznou strukturou. Vyhněte se lesklým bundám a trikům s nápisy a výraznými barvami, tyrkysová, oranžová, žlutá a podobně. Je dobré se podívat ven z okna a řídit se aktuálními barvami přírody.

Získáte: 20 profesionálně zpracovaných záběrů z rodinného focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes uschovna.cz (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2500,- Kč s DPH (ve vzdálenosti nad 20 km od ateliéru si účtuji cestovné 9,-Kč/km)

Rodinné focení venku

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (fotoobrazy, kalendáře, aj.) nebo zpracování fotoknihy.