Rodinné foto v ateliéru

Rodinné focení v ateliéru

Kde: Ateliér Fotím-lidi na ulici Martinovská 3244/42 v Ostravě Martinově, administrativní budova Ekova Ostrava (bývalé Dílny dopravního podniku).

Doprava: Můžete sem přijet autem, je zde parkoviště. Ale také tramvají, nebo autobusem (jedou sem linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58). Focení v ateliéru je možné po dohodě i o víkendu. 

Co si vzít s sebou: Oblečení nejlépe sladěné do dvou, maximálně třech barev. Pro pány je dobré mít jednoduchou černou nebo bílou košili, nebo černé či bílé tričko. Vhodné je zkonzultovat styl a barvy oblečení předem. Dobré je mít také vlastní hřeben. Pokud máte malé děti, přineste jim jejich oblíbenou hračku. Je jedno jaká je. Potěší je, že se s ní mohou vyfotit. A některé děti uklidní, že ji mají u sebe.V ateliéru jsou také hračky pro to, aby se děti zabavily mezi focením. Dobré je také vzít dětem malé občerstvení. Nakrájené kousky ovoce nebo něco, co mají rády. Ale pozor na dobroty, od nichž se děti snadno ušpiní – čokoláda, jogurty a podobně. Kávu, čaj nebo vodu vám ráda nachystám.

Získáte: 15 profesionálně zpracovaných záběrů z rodinného focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes úschovnu (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2300,- Kč s DPH

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku (fotoplátno, kalendáře, apod.) nebo zpracování fotoknihy.