Těhotenské focení v ateliéru

Kde: Ateliér Fotím-lidi na ulici Martinovská 3244/42 v Ostravě Martinově, administrativní budova Ekova Electric Ostrava (bývalé Dílny dopravního podniku).

Doprava: Můžete dojet autem, je zde parkoviště. Ale také přijet tramvají, nebo autobusem (vedou sem linky tramvaje 4,19 a autobusu 44, 51,58). Focení v ateliéru je možné po dohodě i o víkendu. 

Co si vzít sebou: V případě, že se budete fotit s partnerem nebo se staršími dětmi, je dobré mít s sebou oblečení nejlépe sladěné do dvou maximálně třech barev. Spodní prádlo nastávajícím maminkám sluší. Doneste si černou i bílou variantu pěkného, nejlépe nového spodního prádla, případně nějakou košilku nebo župánek. Je vhodné mít s sebou vlastní teplejší župan a papuče na čas, kdy se třeba chystá nová scéna. Pro pány je dobré mít jednoduchou černou nebo bílou košili, nebo černé či bílé tričko. Oblečení a styl konzultujeme vždy předem.

Dobré je mít také vlastní hřeben a kosmetiku. Pokud máte malé děti a chcete aby byly také u těhotenského focení, vezměte jim jejich oblíbenou hračku. Je jedno jaká je. Potěší je, že se s ní mohou vyfotit. A některé uklidní, že ji mají sebou.V ateliéru jsou také hračky pro to, aby se děti zabavily mezi focením. Dobré je také vzít dětem malé občerstvení. Nakrájené kousky ovoce nebo něco, co mají rády, ale pozor na dobroty, od nichž se děti snadno ušpiní – čokoláda, jogurty a podobně. Kávu, čaj nebo vodu vám ráda nachystám. Ideální je, když se vám podaří zajistit na focení nějakou asistenci pro pohlídání starších dětí tak, abychom mohli nafotit vás s partnerem a potom vás nafotili i s dětmi.

Získáte: 15 profesionálně zpracovaných záběrů z focení v digitální podobě vypálených na CD nebo zaslaných přes uschovna.cz (záleží na domluvě). Z těchto záběrů si vyberete 10, jejichž tisk do velikosti 15×23 máte v ceně focení.

Cena: 2300,- Kč s DPH

Doplnění: Nad rámec je možné doobjednat náročnější úpravy snímků (cena je smluvní), jiné formy tisku nebo zpracování fotoknihy.